Kullanıcı Girişi
Kullanıcı Adı Şifre Beni Hatırla
Xoops-Tr.Com Forum

Mesaj Gönderebilmek için Kayıt Olun

Cevaplı | Önce Yeniler Önceki Başlık | Sonraki Başlık | En alt
Gönderen Gönderi
Gönderilme Zamanı: 2013/2/12 13:21
Merhaba

yuvamistanbul.net isimli sitenin sahibi arkada??m oluyor benden i?eri?ini de?i?tirmemi rica ediyor fakat y?netici paneli a??lm?yor verdi?i hata uyar?s?da ?u ?ekilde 404 - File or directory not found.
The resource you are looking for might have been removed, had its name changed, or is temporarily unavailable.

K???k bir ara?t?rma yapt?m ama siteyide bozmak istemedim yard?mc? olmak isteyen arkada?lar varsa ileti?ime ge?erseniz sevinirim gerekirse bilgileri payla?abilirim . kolay gelsin

Not : Siteyi yap?p satan ?ah?s telefonunu de?i?tirmi? ve bu insanlardanda g?zel bir para al?p ilerlemi? k?sacas? kand?rm??.
B.Heyula
Gönderilme Zamanı: 2013/2/12 14:17
Xoops Kurucu
Nereden: Ankara
Gönderiler: 43
Bahsi ge?en site Xoops Cms sistemi de?il ki.

----------------
Birka? Webmaster !

"Biz hi?bir zaman b?t?n ?abam?za ra?men T?rkiye'nin ba??ms?zl???n? temin edemedik." Bug?ne kadar da bu ?zlem i?inde kald?k...

Gönderilme Zamanı: 2013/2/12 21:39
B.heyula xoops sistemi de?il diyosun ama dosyalar? upload ettim ve okubeni dosyas?nda aynen b?yle yazmakta
Bu sistem xoops ile Xoops-Tr.com ekibi taraf?ndan haz?rlanm??t?r.

Sistemin hatas?z kullan?labilmesi i?in yazma izinlerine dikkat ediniz.

Mutlaka y?netici kullan?c? ad?n? ve ?ifresini de?i?tiriniz.

admin: .....
?ifre: ....

Xoops Hosting i?in www.xoopstasarim.com ?neriyoruz.

G?le g?le kullan?n

FTP YEDE?? MEVCUTTUR.
MYSQL YEDE?? bedavaokulsitesidosyalar.zip i?erisindedir.
Banner PNG dosyas? bedavaokulsitesidosyalar.zip i?erisindedir.

bedavaokulsitesidosyalar.zip dosyas? FTP yede?inin i?indedir.

KURULUM:
Kurulum videosunu mutlaka izleyiniz. Kurulumu do?ru bir ?ekilde yapt???n?zda demo.bedavaokulsitesi.com adresindeki g?r?nt?ye e?de?er bir g?r?nt? elde edeceksiniz.
T?m mod?ller ve ayarlar kurulu ?ekilde klon yapm?? olacaks?n?z. install yapman?za gerek yok h?zl? kurulum videosunu izleyiniz.

Gerekli a??klamalar ve kurulum videolar? haz?rlanm??t?r.

DESTEK S?TES?:
www.xoops-tr.com dan ?cretsiz destek alabilirsiniz.

www.xoopstasarim.com ekibinden ?cretli destek talebinde bulunabilir veya detsek paketi sat?n alabilirsiniz.

?imdi benim sorunumun ??z?m? varm? yard?mc? olabilecekmisiniz
B.Heyula
Gönderilme Zamanı: 2013/2/13 6:48
Xoops Kurucu
bak benim ?mer abiyle birlikte haz?rlad???m?z okul projesini benden iyi bilemezsin.

Alıntı: Bu site Xoops tabanl? de?il.Sen nas?l bir?ey yapt?n bilmiyorum ama bu site XOOPS de?il.

----------------
Birka? Webmaster !

"Biz hi?bir zaman b?t?n ?abam?za ra?men T?rkiye'nin ba??ms?zl???n? temin edemedik." Bug?ne kadar da bu ?zlem i?inde kald?k...

Gönderilme Zamanı: 2013/2/13 12:46
hosting giri? bilgilerini versem bana bir yol g?sterirmisin . siteyi ben yapmad?m benim uzmanl???m yok ben sadece bir y?netim paneli uzant?s? var ise ona ula??p gerekli d?zenlemeleri yapmam . ayr?ca bak?n header footer dosyalar?n? a?t?m XOOPS global header file diye ba?l?yo mesala e?er size verece?im ?ifrelerle portal dosyas?n?n i?ine bakarsan?z g?receksiniz
B.Heyula
Gönderilme Zamanı: 2013/2/13 13:02
Xoops Kurucu
bak?n daha ?nceden xoops okul sistemi kurulup devre d??? b?rak?lm?? olabilir, ama ?uanda yay?nda olan sistem bildi?iniz html tasar?m yani bir y?netim paneli mevcut de?il.

----------------
Birka? Webmaster !

Gönderilme Zamanı: 2013/2/13 13:22
yani ben bu ftp deki portal dosyas?n? silebilirim de?ilmi
B.Heyula
Gönderilme Zamanı: 2013/2/13 20:22
Xoops Kurucu
evet

----------------
Birka? Webmaster !

Active8
Gönderilme Zamanı: 2013/2/14 12:07
Xoops Kurucu
Nereden:
Gönderiler: 14
Heyula dostum hakli , sitenin xoops la bir alakasi yok

Sitenin kodlarinda xoops a da hic rastlamadim, baska bir sistem bu , isin dogurusunu soylemek gerekirse siteyi de begenmedim cok basit duruyor
Xoops la bundan cok daha iyisini yapabilirsin
Cevaplı | Önce Yeniler Önceki Başlık | Sonraki Başlık |

Mesaj Gönderebilmek için Kayıt Olun