Kullanıcı Girişi
Kullanıcı Adı Şifre Beni Hatırla
Xoops-Tr.Com Forum

Mesaj Gönderebilmek için Kayıt Olun

Cevaplı | Önce Yeniler Önceki Başlık | Sonraki Başlık | En alt
Gönderen Gönderi
zango777
Gönderilme Zamanı: 2016/8/12 12:54
Nereden:
Gönderiler: 2
Arkada?lar, Xoops'un eski s?r?m?yle kurdu?umuz sitede (versiyon 2.0.18.2) bir hayli dosyam?z var. Siteyi 2.5.6 versiyonuna g?ncellemeden ?nce dosyalar mod?l?n?n yede?ini ald?m. Siteyi 2.5.6 versiyonuna y?kselttikten sonra eski s?r?mde ald???m bu yede?i y?kl?yorum. ama sitede g?remiyorum. Veritabann?nda yeni s?r?me ait tablolar "xa3", esi versiyona ait tablolar "xoops" olarak yani farkl? g?r?n?yor. ??z?m? nedir? Yard?mc? olur musunuz?
B.Heyula
Gönderilme Zamanı: 2016/8/18 12:13
Xoops Kurucu
Nereden: Ankara
Gönderiler: 43
Sunucunun php s?r?m? xoops un son s?r?m?nde bulunan mod?l verisyonlar? ile uyum sa?lar ama, xoops 2.0.18.2 s?r?m? php versiyonuyla uyum sa?lamaz.

??z?m :

Kullan?d???n mod?ller hangileri bilmiyorum ama yeni versiyonlar? varsa ?st?ne atarak d?zelte bilirsin.Ama ?o?u mod?l?n g?ncel versiyonu yok.

?rnek:

Kendi ba??ma gelen olay? anlatay?m xoops 2.5.7 ye ge?tikten sonra TdmDownloads mod?l? php versiyonu y?z?nde hata verdi g?ncel versiyonuda olmad??? i?in mod?l? bizzat php s?r?m?ne uyumlu hala getirmek zorunda kald?m.

----------------
Birka? Webmaster !

"Biz hi?bir zaman b?t?n ?abam?za ra?men T?rkiye'nin ba??ms?zl???n? temin edemedik." Bug?ne kadar da bu ?zlem i?inde kald?k...

Active8
Gönderilme Zamanı: 2016/8/23 22:35
Xoops Kurucu
Nereden:
Gönderiler: 14
Dosyalar dediginiz modul mu yoksa baska bir sey mi?
Eger kullandiginiz modulu yazarsaniz belki yeni surumu olup olmadigini kontrol edebilirim

Ben de 2.5.8 surumune terfi ederken bir kac problemle karsilastim fakat cozdum belki yardimci olbailirim, ozellikle 2.5.8 surumu eski modullerle problem cikarabilir bu yuzden 2.5.7 surumle once bir test et

Eger yukledigin dosyalar gozukmuyorsa bu vertabaninda kayitli olmadigindandir, bunu phpmyadmin gibi programla cozebilirsin

Ben ornegin eski veritabani indirip ordan dosya da degisiklik yapip eski veritabani silip yeniden yukledim

Benim anlamadigim nokta neden direk guncelleme yapmanizda yeni bir veritabani yaptiniz ?
Cevaplı | Önce Yeniler Önceki Başlık | Sonraki Başlık |

Mesaj Gönderebilmek için Kayıt Olun