Kullanıcı Girişi
Kullanıcı Adı Şifre Beni Hatırla
Xoops-Tr.Com Forum

Mesaj Gönderebilmek için Kayıt Olun

Cevaplı | Önce Yeniler Önceki Başlık | Sonraki Başlık | En alt
Gönderen Gönderi
LaYeL
Gönderilme Zamanı: 2012/3/30 23:21
Nereden:
Gönderiler: 1
?ye olmak isteyen ki?i ilk formu doldurdu?unda g?nder tu?una bast???nda sayfa g?r?nt?lenemiyor hatas? veriyor. ve ara?t?rd?m bulamadm. sonra g?z?mden bi?ey ka?t???n? farkettim. g?nder tu?una bas?ld??? zaman link http://www.osym2013.com//modules/profile/register.php olmas? gerekirken sadece modules/profile/register.php oluyor. forumda ara?t?rd?m fakat ??z?m?n? bulamadm. ne yapmal?y?m?
serpinli
Gönderilme Zamanı: 2012/3/31 19:47
Nereden:
Gönderiler: 2
merhabalar;

belirtmi? oldu?unuz siteye ?ye kayd? ba?ar? ile yap?labilinmektedir.

Bir s?k?nt? g?z?kmemektedir.

??z?m? konusunda ya?ad?klar?n?z? payla??rsan?z en az?ndan benzer sorular i?in emsal te?kil edecektir.

sayg?lar?mla
LaYeL
Gönderilme Zamanı: 2012/3/31 20:38
Nereden:
Gönderiler: 1
?imdi denedim s?k?nt? yine var. google chrome ve mozilla firefoxta var bu hata. explorer kullanmad???m i?in onda varm?d?r yokmudur bilmiyorum. ?uan ?ye kayd? yap?lamamakta
cilaliibo
Gönderilme Zamanı: 2014/2/11 0:06
Nereden:
Gönderiler: 3
uye kaydi olmuyor
xoops 2.5.6 kullaniyom profil1.8.5 modulu var ama uye kayit olacaginda kesinlikle uye olamiyor bu e mail daha once kullanildi diyor 10 dan fazla e mail denedim geneolmadi yardim edermisiniz
HATA: Ge?ersiz E-Posta
HATA: Bu isim daha ?nce se?ildi.
bu sekilde hata veriyor saygilar
Active8
Gönderilme Zamanı: 2014/2/19 14:28
Xoops Kurucu
Nereden:
Gönderiler: 14
Re: uye kaydi olmuyor
Korkarim bu yalniz sizin server le alakali bir sey, burda ayni surumu kullaniyoruz herhangi bir problem yok, hosting sirketi ile baglantiya geciniz, php ve mysql surumunuzun guncel olmasina dikkat ediniz, 2.5.6. bu konularda biraz hassas
Cevaplı | Önce Yeniler Önceki Başlık | Sonraki Başlık |

Mesaj Gönderebilmek için Kayıt Olun