Kullanıcı Girişi
Kullanıcı Adı Şifre Beni Hatırla
Xoops-Tr.Com Forum

adslight_1.065 sorunu
Mesaj Gönderebilmek için Kayıt Olun

Cevaplı | Önce Yeniler Önceki Başlık | Sonraki Başlık | En alt
Gönderen Gönderi
atacan
Gönderilme Zamanı: 2011/1/14 19:53
Nereden:
Gönderiler: 0
adslight_1.065 sorunu

ben adslight_1.065  kurduktan sonra test ediyordum , tercihlerden bilgileri girdikten sonra ,  tekrar bi daha de?i?iklik yap?p URL Rewrite Aktif  seçene?ine evet dedim ondan sonra  bir daha hiç tercihler k?sm?n? de?i?tiremiyorum .

birde adslight_1.065  yönetim ana sayfas?nda   Seçilen kart uygun de?il tercihlerini de?i?tiriniz.  ?eklinde bir uyar? var

ve  modül  yönetim panelinde  adslight_1.065   için    1.06  güncelle  yaz?s?  k?rm?z? ?ekilde gözükmekte

bunlar? düzeltmek için ne yapmal?y?m ?

modülü kald?r?p tekrar yükledim ama de?i?en bi?ey olmad?

xoops 2.5.0

atacan
Gönderilme Zamanı: 2011/1/14 20:03
Nereden:
Re: adslight_1.065 sorunu

ilan eklenmek istendi?inde

?öyle bir uyar? veriyor

error(s) found:

No stubs found

No valid ticket-stub pair found

Confirm it.

And do you want to post again?

omerbilgin
Gönderilme Zamanı: 2011/1/14 21:29
Xoops Kurucu
Nereden:
Gönderiler: 2

Modülü Türkçele?tirip b?rakm??t?m (tam tamamlanmad?) pek kurcalamad?m aç?kças? ama modülleirn genel özelli?i önce kategori eklenir. ondan sonra izinler ayarlan?r ondan sonra içerik eklemeye geçilir belki böyle bir sorunla kar?? kar??yas?n?zd?r.

Güncelleme konusuna gelince yeni sürümü ç?km?? demekki indirip güncellemek laz?m acele etmezseniz bakar?m müsait zmanada veya siz indirip ayn? modül üzerine yazd??rn modüllerden de güncelle butonuna bas?n.

atacan
Gönderilme Zamanı: 2011/1/14 22:25
Nereden:

tamam te?ekkürler , bende  hosttan bütün dosyalar? silip  xoops su yeniden kurup   modülü tekrar yükledim ?uan bi s?k?nt? yok . ama o güncelleme yaz?s? yine gözüküyor , dedi?iniz gibi  yeni versiyon ç?kt? galiba .

s?k?nt? çok büyük ihtimal tercihler bölümünde url rewriting i aktif etmemden kaynaklan?yor , onu aktif ettikten sonra hatalar olu?tu.

Cevaplı | Önce Yeniler Önceki Başlık | Sonraki Başlık |

Mesaj Gönderebilmek için Kayıt Olun